Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج به‌عنوان یک نهاد تبدیل‌کننده‌ی تهدیدها به فرصتها و تشریح گسترده‌ی فعالیتها و خدمات شجره‌ی طیبه‌ی بسیج در عرصه‌های مختلف جنگ سخت و نرم، به حرکت پُرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته‌ی گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه‌ی وسیع، بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده‌ی دشمن را نابود کرد.  رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سخنانشان به حرکت عظیم و پُرشکوه ملت...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز204
دیروز4141
در هفته10451
در ماه60425
مجموع68604

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین نجفی، مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق به اتفاق حجت الاسلام حسین بهجتی و تنی چند از اعضای دفتر بعثه مقام معظم رهبری در عراق با آیت الله یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفتگو کردند.


در ابتدای این دیدار که در شهر کربلا و در حاشیه سفر زیارتی آیت الله یزدی به کشور عراق صورت گرفت، حجت الاسلام والمسلمین نجفی با ارائه گزارشی از فعالیت های بعثه مقام معظم رهبری در عراق، مساعدت و همکاری تولیت های عتبات عالیات را ستود و از آنان تشکر کرد.

آیت الله یزدی نیز از خدمات فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق تقدیم و تشکر کرد و با اشاره به حضور شیعیان کشورهای مختلف برای زیارت اماکن مقدسه عراق، گفت: مجموعه فعالیت های فرهنگی و خدماتی که به زائران ارائه می شود، در اتحاد دو ملت تاثیر دارد.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه با اشاره به فتوای مرجعیت عراق در اتحاد مردم این کشور برای مقابله با داعش  گفت: نقشه دشمن این بود که به نام اسلام در این کشور بدترین جنایت ها را انجام دهند، اما به لطف الهی و با فتوای مرجعیت دینی، توطئه آنان نقش بر آب شد.

در پایان این دیدار آیت الله یزدی با اشاره به گزارش ارائه شده؛ خدمات انجام گرفته را بسیار ارزشمند خواند و اظهار کرد: ان شاء الله شما در پیشگاه الهی ماجور خواهید بود و من برای توفیقات هر چه بیشتر شما دعا می کنم.

حضور در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه کربلا، دیدار و گفتگو با عبدالمهدی کربلایی، امام جمعه کربلا و تولیت آستان مقدس امام حسین (ع) از دیگر برنامه های آیت الله یزدی در حاشیه زیارت اماکن مقدسه عراق بوده است.

 

طلیعه

تصویر مطلباجرای طرح افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی سوخت از بامداد روز جمعه 24 آبان ماه باعث ایجاد حاشیه‌ها و اعتراضاتی در کشور شد که در این باره نکاتی قابل ذکر است :1 - ضرورت اصلاح قیمت بنزین یک امر اجتناب‌ناپذیر بوده و به عنوان یک اقدام راهبردی نمی توان در اجرای اصل آن شبهه ای وارد کرد گرچه شاید برخی اشکالات به شیوه اعلام و نحوه اعمال آن وارد باشد. در این رابطه با نگاهی به قیمت و میزان مصرف سوخت در دیگر کشورها و مقایسه آن با ایران می توان به ضرورت اجرای این طرح پی برد. چندی پیش پایگاه خبری بلومبرگ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom