Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز580
دیروز1883
در هفته2463
در ماه6078
مجموع437254

بازدید کنندگان برخط

3
Online

** حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی با اشاره به حضور میلیونی مردم در استقبال و همراهی امام (ره) تصریح کرد: برخلاف همه سرمایه گذاری‌ها و پشتیبانی‌های استکبار جهانی، طومار پوسیده 2 هزار و 500 ساله استبداد برچیده شد. وی با اشاره به روز 12 بهمن ماه اظهار داشت: بنا بود رجعت تاریخی امام(ره) اوایل بهمن ماه انجام گیرد اما بختیار فرودگاه‌ها را بست و مانع انجام این پرواز شد. مردم از این جریان آگاه شدند و با حضور شجاعانه و خشمگینانه و با تحصن و شعارهای کوبنده خود، بختیار را مجبور کردند تا فرودگاه را باز کند. عضو جامعه مدرسین افزود: 4 دهه بعد از این استقبال پرشکوه، بدرقه عاشقانه ده‌ها میلیونی مردم از سالار و سرباز انقلاب، امام و رهبری، حاج قاسم سلیمانی، بیانگر این حقیقت است که انقلاب با حضور هوشمندانه و آگاهانه مردم به اهداف خود تداوم خواهد بخشید و استکبار جهانی راه به جایی نخواهد برد. (خ 1393)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom