Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز736
دیروز1081
در هفته2947
در ماه23982
مجموع2031899

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم صبح روز پنج شنبه مورخ 1396/07/27 در هشتمین اجلاس منطقه‌ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد ضمن عرض خوش‌آمدگویی به اعضای محترم جامعه مدرسین و علما و فضلای استان های حاضر در این اجلاس فرمودند: هماهنگی‌های این اجلاسیه توسط آیت‌الله شبستری انجام شده بود ولی اجرای آن به دست ما صورت گرفت.


ایشان ضمن تقدیر و تشکر از استاندار آذربایجان شرقی بخاطر مساعدت‌های‌ صورت گرفته در برگزاری این اجلاس فرمود: حوزه علمیه تبریز مهد پرورش علما و فقهای بزرگ چون شیخ جواد تبریزی، شهیدی، آیت‌الله سبحانی، علامه طباطبایی، علامه امینی و به نقلی مهد علامه امینی و طباطبایی بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود ابراز کرد: با عنایت بیش‌تر در این اجلاسیه که به مدت دوروز در تبریز در حال برگزاری است، امیدواریم همگان بتوانیم برکات ارزشمندی را از این همایش برای بهره برداری در ۳ استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل داشته باشیم.

ایشان در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: همچنین امیدواریم بتوانیم با همتی همگانی در راه تحقق بخشیدن به سخنان مقام معظم رهبری در ارتباط با حوزه‌های علمیه قدم‌های مثبتی برداریم.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom