Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز740
دیروز1081
در هفته2951
در ماه23986
مجموع2031903

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن ربانی، رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه، عصر روز پنج شنبه مورخ 1396/07/27 در هشتمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین حوزه در تبریز، ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این اجلاسیه گفت: بی شک یکی از بزرگترین اجتماعات روحانیت در کشور همین اجلاسیه های جامعه مدرسین و علمای بلاد است که با حضور شخصیت های برجسته از قم و شهرستان ها تشکیل می شود.


ایشان افزود: مرکز خدمات حوزه های علمیه با علاقه بسیار پیگیر پیشنهادهای اجلاس است و قطعاً این هم اندیشی ها و تضارب آرا در شناسایی نقاط قوت و ضعف حوزه و روحانیت بسیار موثر خواهد بود.

رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه ادامه داد: حوزه دارای دو بال موفقیت است که یک بخش آن مربوط به برنامه های آموزشی، تهذیبی و پژوهشی می باشد که بحمدلله روز به روز در حال ارتقاء است و بال دیگر موفقیت ناظر به امور سخت افزاری و جنبه های حمایتی است که بخش عمده آن بر عهده مرکز خدمات است.

حجت الاسلام والمسلمین ربانی تاکید کرد: هدف اصلی مرکز خدمات این است که در راستای اهداف و رسالت های کلیدی حوزه بتواند به میزان توان خود موانع فراروی حوزویان در عرصه های تحقیق، تدریس، تبلیغ و آموزش را بر دارد تا طلاب و فضلا بهتر بتوانند به رسالت خود عمل کنند.

ایشان با بیان این که بخشی از برنامه های حمایتی مرکز خدمات مربوط به خانواده و فرزندان روحانیون است، افزود: تلاش های خوبی در این بخش صورت گرفته که از آن جمله این است که امروز 36 هزار فرزند ممتاز روحانی داریم که باید قدردان این سرمایه ها باشیم.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom