عصر روز دوشنبه مورخ 1398/04/10 اولین جلسه نمایندگان مراکز پژوهشی جهت بررسی و هماهنگی اقدامات صورت گرفته در مراکز پژوهشی در دبیرخانه بیانیه گام دوم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.


در این جلسه حجه الاسلام و المسلمین فرخ فال ضمن بیان اقدامات دبیرخانه جهت هماهنگی همه نهادها و مراکز مدیریتی، آموزشی و پژوهشی حوزه علمیه قم وظیفه اصلی این دبیرخانه را ایجاد هماهنگی و هم افزایی خواند و بیان کرد این دبیر خانه به شدت از فعالیتهای صفّی و ایجاد تشکیلات جدید پرهیز دارد.

مسئول دبیرخانه بیانیه گام دوم اظهار امیدواری کرد اقدامات این دبیرخانه از آسیب های گذشته درفعالیتهای موازی در اقدامات این چنینی بکاهد و ثمره فعالیتهای آموزشی، تبلیغی، ترویجی و پژوهشی را افزایش دهد.

در این جلسه هر یک از نمایندگان مراکز پژوهشی ضمن گزارشی از اقدامات انجام گرفته، اعلام آمادگی کامل خود را در جهت به کار گیری کامل ظرفیت های پژوهشی مراکز در تحقق بیانیه گام دوم اعلام کردند.

در این جلسه نمایندگانی از سپاه علی بن ابیطالب (ع) قم، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، دانشگاه باقرالعلوم، مجمع عالی حکمت، مجمع جهانی اهل بیت(ع)، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، مجمع عمومی جامعه مدرسین و پژوهشگاه فقه نظام حضور داشتند.