27 مهر 1400 ساعت 06:03

سخنگوی فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی مجلس یازدهم از مشخص شدن روسای کمیته هفتگانه فراکسیون متبوعش خبر داد.

به گزارش ایلنا، احمد نادری در تشریح جلسه فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی گفت:در این نشست با حضور هیئت رئیسه و سایر اعضا برگزار شد مباحث مختلفی درباره راه های اجرایی کردن بیانیه گام دوم در حوزه قانونگذاری صورت گرفت.

وی ادامه داد:روسای کمیته های هفتگانه ذیل بیانیه گام دوم توسط هیئت رئیسه فراکسیون تعیین شدند تا اعضای آن انتخاب و شروع به کار کنند.

سخنگوی فراکسیون گام دوم انقلاب مجلس یازدهم بیان کرد: بر این اساس  آقایان احسان ارکانی نماینده نیشابور و فیروزه به عنوان  رئیس کمیته اقتصادی ، محسن دهنوی  نماینده تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس رئیس کمیته علم و پژوهش،سید نظام الدین موسوی نماینده تهران  رئیس کمیته مبارزه با فساد ، علی خضریان رئیس کمیته استقلال و آزادی ،احمد راستینه نماینده شهرکرد،بن و سامان رئیس کمیته اخلاق و معنویت ، زهرا شیخی مبارکه نماینده اصفهان رئیس کمیته سبک زندگی ،عباس گلرو نماینده سمنان به عنوان رئیس کمیته عزت ملی انتخاب شدند.

وی ابراز کرد:  با تصمیم اعضای هیئت رئیسه فراکسیون قرار شد فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی و کمیته های هفتگانه ذیل آن سه شنبه هر هفته به صورت ثابت برگزار شود تا خروجی آن در بحث قانون گذاری در کمیسیون های تخصصی  مطرح شود.

نادری عنوان کرد: از تمام مجموعه هایی که در کشور بر روی سند گام دوم کار کردند در خواست داریم با ما تماس بگیرند اگر چه در این مدت با تعدادی از آن ها در ارتباط بودیم اما قرار است از ظرفیت این نهاد ها در حوزه قانونگذاری گام دوم استفاده کنیم.

وی با اشاره وضع نامناسب معیشتی مردم خاطرنشان کرد: قرار استکمیته اقتصادی به سرعت تشکیل شود تا درباره چگونگی قانوگذاری،نظارت و تهیه طرح های اقتصادی بحث شود تا شاهد بهبود وضعیت معیشت مردم باشیم.

https://www.ilna.news/fa/tiny/news-964746

امروز292
دیروز1130
در هفته1422
در ماه22457
مجموع2030374

بازدید کنندگان برخط

5
Online

بالای صفحه