جلسه نمایندگان مراکز مرتبط با دبیرخانه بیانیه گام دوم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم صبح چهارشنبه 99/12/13 در سالن همایش جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور مسئول دبیرخانه و با موضوع بررسی فعالیت های مراکز و نهادهای مرتبط برگزار شد.


در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین فرخ فال به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده از سوی دبیرخانه بیانیه گام دوم جامعه مدرسین پرداخت و توضیحاتی از اقدامات قرارگاه بیانیه گام دوم انقلاب داد.
در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین حیدری از اعضای شورای اندیشه ورز دبیرخانه به بیان گزارشی از روند تهیه تقریر قاعده مند بیانیه گام دوم و محتوای آن پرداخت و محورهای آن را شرح داد. همچنین خبر از ادامه بررسی و استخراج الگوی تقریر تحلیل تحقق در شورای اندیشه ورز دبیرخانه بیانیه داد.
در ادامه این جلسه هر یک از نمایندگان مراکز حاضر در جلسه به ارائه نقطه نظرات و فعالیتهای مراکز خود پرداختند.
لازم به ذکر است نمایندگان شورای عالی حوزه های علمیه، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام، جامعه الزهرا سلام الله علیها، موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی ره، کامپیوتری نور، مجمع عمومی جامعه مدرسین، بسیج اساتید و نخبگان حوزه، نمایندگی ولی فقیه در سپاه و مسئول دفتر جامعه مدرسین در این جلسه شرکت داشتند.