جلسه هیأت رئیسه جامعه مدرسین به صورت  ویدئو کنفرانس برگزار شد


به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جلسه هیأت رئیسه جامعه مدرسین روز سه شنبه 1399/2/2با حضور اعضای هیأت رئیسه حضرات آیات و حجج اسلام آقایان یزدی ، مقتدایی، حسینی بوشهری ، خاتمی، اراکی، عبداللهی  و فرخ فال به صورت ویدیو کنفرانس برگزارشد.در ابتدای این نشست حضرت آیت الله یزدی رئیس محترم شورای عالی جامعه مدرسین، با تبریک ایام و اعیاد شعبانیه و همچنین سال جدید، از اعضای جامعه مدرسین که به طرق مختلف در خصوص وفات همسرشان ابراز همدردی داشته اند تشکرکرد و از خداوند متعال موفقیت و عاقبت به خیری آنان را خواستار شد.

در ادامه اعضای محترم هیأت رئیسه جامعه مدرسین به  بحث و گفتگو  در خصوص مسائل جاری کشور پرداختند و  با اشاره به مباحث مربوط به تبلیغ روحانیون، طلاب و فضلا در ماه مبارک رمضان تاکید کردند: با توجه به این که لازم است  دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کرد ولکن برای نشر معارف اسلامی و استفاده بزرگان حوزه از فضای مجازی و رسانه باید به نحو احسن استفاده نمود.
 
سپس حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین نیز در این جلسه گزارشی تفصیلی از اقدامات، فعالیت ها و عملکردهای هیأت رئیسه  این مجمع و اساتید محترم عضو مجمع عمومی در ایام کرونا ارائه کرد.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای اسلامی سرپرست دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که به عنوان مهمان  در جلسه حضور داشتند گزارشی از عملکرد و فعالیت این دفتر در سال ۱۳۹۸ را  ارائه کرد.

و  در پایان اعضای محترم هیأت رئیسه،  ضمن تقدیر و تشکر از خدمات وتلاش های حجت الاسلام والمسلمین آقای اسلامی نظرات خود را در خصوص این گزارش و فعالیت های دفتر انتشارات اسلامی بیان  نمودند.